Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

«Twitter» очищають від підступної пропаганди

Автор:

|

Листопад 03, 2018

|

Рубрика:

«Twitter» очищають від підступної пропаганди

Як повідомляє у суботу, 3 листопада, портал «Deutsche Welle», названа у заголовку соціальна мережа видалила понад 10 тисяч фейкових або підозрілих акаунтів, які закликали не брати участь у чергових проміжних виборах у Сполучених Штатах. За словами представника «Twitter» Яна Планкетта, йдеться про облікові записи, які виглядали так, ніби їх творці підтримують Демократичну партію.

На сайті «Twitter» також сказано, що майбутні проміжні вибори у США вже стали найбільш часто згадуваними у цій соцмережі у порівнянні з попередніми подібними голосуваннями. З 1 жовтня було оприлюднено понад 10 мільйонів твітів на тему проміжних виборів, а 15 тисяч американських користувачів додали слово «vote» (голосувати) у свій нікнейм.

Адміністрація мережі в останні місяці вжила заходів щодо дотримання етикету спілкування на тему виборів у США та скорочення потоку дезінформації. Окрім того, розпочато кампанію, покликану мотивувати американців до участі у виборах.

6 листопада в США обиратимуть депутатів Палати представників Конгресу США, 35 з 100 членів Сенату, а також губернаторів і членів законодавчих зборів у низці штатів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply