Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Тверда позиція – не прощати агресора!

Автор:

|

Січень 24, 2019

|

Рубрика:

Тверда позиція – не прощати агресора!

На Всесвітньому економічному форумі у Давосі у четвер, 24 січня, відбувся організований Фондом Віктора Пінчука традиційний «Український сніданок». Виступаючи на ньому, Президент України Петро Порошенко заявив: «20 лютого ми будемо проводити дискусію про ситуацію на окупованих територіях Донбасу і в Криму на Генасамблеї ООН».

За словами президента України, там також буде обговорено й ініціативу щодо введення миротворчої місії на окуповану територію Донбасу. Петро Порошенко зазначив, що у цих питаннях на майданчику ООН Україні потрібна підтримка інших країн. І розповів, що тему координації дій було піднято під час його зустрічей з міжнародними лідерами в рамках Давоського форуму, в тому числі – з канцлером Німеччини Анґелою Меркель. Окрім того, Президент України зустрічався з великою китайською делегацією, а Китай є постійним членом Ради безпеки ООН.

«Моя позиція – не прощати агресора, – сказав у своєму виступі Петро Порошенко і додав, – Україна ніколи не буде служити нікому. Інакше вона не виживе як суверенна та незалежна держава. Росія має виконати свої зобов’язання за Мінськими угодами».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply