Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Турецькі війська перетнули кордон Сирії

Автор:

|

Січень 21, 2018

|

Рубрика:

Турецькі війська перетнули кордон Сирії

Таким чином почато наземний наступ проти курдських формувань. Прем’єр-міністр Туреччини Біналі Їлдирим у неділю, 21 січня, оголосив, що турецькі збройні сили вступили у регіон Афрін, який контролюється сирійською курдською міліцією. За словами очільника уряду, до наступу долучилися підрозділи Сирійської визвольної армії.

За найсвіжішою інформацією турецької агенції «Анадолу», в операції «Оливкова гілка» беруть участь панцирна техніка, спецпризначенці й піхота. Турецькі війська й загони Сирійської визвольної армії просунулися у глибину території району Афрін на п’ять кілометрів. Запеклих боїв наразі не було.

В ефірі телеканалу Haber Turk Біналі Їлдирим заявив про намір створити 30-кілометрову «зону безпеки» вздовж турецько-сирійського кордону. Наступ спрямовано проти підтримуваних Сполученими Штатами «Загонів народної самооборони» (YPG). Офіційна Анкара вважає їх сирійським відгалуженням Курдської робітничої партії, визнаної у Туреччині терористичною організацією. Втім, як повідомляє агенція Reuters, представники YPG спростовують інформацію про введення турецьких сухопутних військ у Афрін.

Світлини агенції «Анадолу».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply