Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Туреччина висловлює солідарність з Катаром

Автор:

|

Червень 09, 2017

|

Рубрика:

Туреччина висловлює солідарність з Катаром

І, як повідомляє 9 червня турецька агенція «Анадолу», громадяни цієї держави вдячні за підтримку. Як твердять, населення Катару обурене і вважає несправедливими санкції, які ввели проти Дохи деякі арабські країни. Місцеві жителі твердять, що не відчувають негативного впливу санкцій на повсякденне життя. Вони впевнені, що завдяки багатим запасам природного газу і наявності політичних союзників Катар зможе гідно вийти з ситуації, що склалася.

В інтерв’ю агентству «Анадолу» власник ресторану в одному з жвавих місць Дохи Авад Аль-Халід сказав: «Не думаю, що криза триватиме довго. Якщо країни, які ввели санкції, не відступлять, то Катар використає альтернативні варіанти. Наша країна має тісні зв’язки з Туреччиною, Іраном, Росією і багатьма іншими державами». Дуже симптоматичною є згадка у цьому переліку про Росію. Не виключено, що Москва у своїй силовій манері захоче втрутитися у цей конфлікт.

Тим часом законопроект щодо розміщення турецьких військ на базі в Катарі вже схвалив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Про це повідомляє 9 червня агенція «Укрінформ» з посиланням на прес-службу турецького глави держави. Документ передбачає перебування турецьких військовослужбовців на базі в Катарі, а також їх співпрацю із жандармерією цієї країни. Раніше міністр закордонних справ Катару Мухаммад бен Абдуррахман аль-Тані зазначив, що на території держави будуть розміщені турецькі війська.

Нагадаємо, що днями низка арабських країн регіону вжила заходів дипломатичного та економічного тиску на Катар через підтримку, яку його влада начебто надає екстремістам і терористам.

Світлина «Анадолу»: на вулицях Дохи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply