Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Туреччина може замінити американські винищувачі F-35 на російські літаки

Автор:

|

Липень 02, 2019

|

Рубрика:

Туреччина може замінити американські винищувачі F-35 на російські літаки
F-35

Туреччина вважає варіант закупівлі російських військових літаків можливим, якщо Анкару виключать з програми розробки бомбардувальників F-35. Про це повідомляє Bloomberg. За словами джерела, Туреччина шукає альтернативні варіанти в разі введення США санкцій у випадку придбання російських С-400, а також намагається розробляти власні військові літаки і балістичні ракети. Крім того, Анкара закупила деталі для американського озброєння, відзначає агентство.

Америка наполягає на скасуванні угоди Туреччини з Росією щодо закупівлі С-400 на 2,5 млрд доларів. Замість цього США пропонували Анкарі купити у них зенітно-ракетні комплекси Patriot за 3,5 млрд доларів. За словами співрозмовників Bloomberg, турецька влада визнає російські системи С-400 більш якісними, ніж Patriot.

Раніше ЗМІ повідомляли, що США більше не будуть приймати турецьких пілотів для навчання польотам на F-35 через купівлю Анкарою систем С-400 у Росії. В квітні Пентагон припинив постачати Туреччині деталі для F-35, а потім -висунув двотижневий ультиматум. На саміті G20 в Осаці турецький лідер Реджеп Тайіп Ердоган заявив Путіну, що в процесі поставок С-400 немає ніяких відтермінувань.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply