Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Туреччина байдужіє до Європейського союзу

Автор:

|

Липень 12, 2017

|

Рубрика:

Туреччина байдужіє до Європейського союзу

Президент країни Реджеп Таїп Ердоган дав про це зрозуміти у розмові з кореспондентом британської корпорації ВВС. Текст інтерв’ю оприлюднений 12 липня. А у заголовку прямо сказано: «Євросоюз надарма витрачає турецький час».

Такий водночас ображений і образливий тон не важко зрозуміти. Адже угоду про асоціацію з Євросоюзом Туреччина підписала тоді, коли той ще називався Європейською економічною спільнотою – у вересні 1963 року. Аж настільки тривалий «кандидатський стаж» справді можна сприйняти як неповагу. От Реджеп Ердоган і заявив: «Якщо ЄС відверто скаже: ми не зможемо прийняти Туреччину в свої лави, це не надто нас засмутить. Ми тоді звернемося до нашого плану В чи С». На думку президента Туреччини, більшість його співгромадян не хочуть до Євросоюзу. Однак «ще деякий час» країна збереже «щире ставлення» до нього.

Наголосивши, що ЄС не є незамінним, турецький лідер зробив натяк, який може означати готовність Анкари до дуже тісної співпраці з Москвою. А це, зрозуміло, не на користь Євросоюзу і України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply