Турбота про поранених захисників Вітчизни
Кілька днів тому двоє наших бійців отримали на передовій мінно-вибухові ураження. Як водиться, їм надали першу допомогу медичні бригади, розташовані біля районів бойових дій. Далі обох доправили до 65-го військового мобільного шпиталю. Провели операції та стабілізували стан. А для швидшого одужання вирішили перевезти хлопців вертольотом у Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, розташований у Харкові. Вчора те, що мовою військових називають аеромедичною евакуацією, було успішно здійснено. Це ще один переконливий приклад турботи про поранених наших захисників. Українські військові медики роблять усе, аби мінімізувати ризики. Отож і ті, що на передовій, і ті, що їх з нетерпінням чекають вдома, можуть бути впевнені – про поранених бійців неодмінно потурбуються.
Тим часом оприлюднене 14 серпня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що у районі бойових дій зросла інтенсивність ворожих обстрілів. Минулої доби контрольовані кремлівською владою бандформування 25 разів відкривали вогонь по українських підрозділах. Найскладніше цього разу було у районі Авдіївської промзони, що на Донецького напрямку. З шостої вечора і до опівнічної пори терористи обстрілювали наші позиції з мінометів двох калібрів, гранатометів та стрілецької зброї. На Маріупольському напрямку окупанти з міномету, гранатомету та великокаліберних кулеметів гатили по оселях мирних мешканців Мар’янки. На щастя, ніхто з місцевих мешканців не постраждав. А загалом по усій лінії фронту поранення отримали двоє українських військовослужбовців.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо