Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Тур російськими тюрмами українського омбудсмена

Автор:

|

Червень 14, 2018

|

Рубрика:

Тур російськими тюрмами українського омбудсмена

У четвер, 14 червня, уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова прибула до Москви. Перш за все вона погодила деталі своєї поїздки Росією та запланованих відвідин українських політв’язнів з працівниками офісу російського омбудсмена.

Як відомо, нещодавно президенти України і Росії у телефонній розмові домовилися надати змогу уповноваженим з прав людини обох країн здійснити візити до ув’язнених громадян.

Людмила Денісова планує відвідати ув’язненого Олега Сенцова і ще 33-х українських в’язнів, які перебувають у неволі як на території Росії так і в анексованому Криму. Уповноважена з прав людини Російської Федерації Тетяна Москалькова розповіла журналістам про візит своєї української колеги: «Ми обмінялися списками, в кожному списку по 34 людини. Людмила Денісова планує відвідати та просить надати в цьому сприяння мене й органи влади Олега Сенцова, Станіслава Клиха, Миколу Карпюка, Дмитра Штиблікова, Романа Сущенка, Олександра Кольченка та інших». Сама Тетяна Москалькова найближчими днями приїде з аналогічною метою в Україну.

Як очікується, перший візит Людмили Денісової відбудеться в суботу до Омська, де вона відвідає Дмитра Штиблікова, якого звинуватили у підготовці диверсій в окупованому Криму.

Світлина: Людмила Денісова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply