Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Тука: мешканці окупованих «ЛДНР» мріють повернутися до складу України

Автор:

|

Березень 18, 2016

|

Рубрика:

Тука: мешканці окупованих «ЛДНР» мріють повернутися до складу України
Георгій Тука

Георгій Тука

У деяких районах окупованих територій Донбасу 75% населення хочуть приєднатися до складу України. Відповідну заяву зробив голова Луганської облдержадміністрації Георгій Тука. «Я абсолютно не згоден, що населення на окупованих територіях повсюдно інфіковано сепаратизмом, я хочу відповісти всьому українському суспільству: на окупованих територіях є цілі райони, де до 75% населення мріють повернутися до складу України», – розповів пан Тука.

Він додав, що ніколи не підтримував ідею відмовитися від Донбасу. «Коли я чую пропозиції відгородитися залізобетонною стіною від окупованого Донбасу, я вважаю це зрадою наших громадян. Я не сприймаю таку точку зору», – переконаний голова Луганської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука кілька днів назад повідомив, що велика кількість підприємств Луганщини зараз знаходяться в дуже важкому стані. Все тому, що вони не можуть збувати свої товари на російський ринок, який раніше мав вирішальне значення. Але зараз цей ринок закритий, тому, за словами Туки, слід допомогти луганському малому бізнесу за рахунок бюджетних грошей.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply