Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Цирк з театром на Подолі у Києві

Автор:

|

Квітень 25, 2017

|

Рубрика:

Цирк з театром на Подолі у Києві

Торік 29 листопада «Міст» вже писав про те, як на Андріївському узвозі столиці України показали громадськості фасад нової будівлі Київського драматичного театру, чим викликали у багатьох людей стан шоку. Коли демонтували металевий паркан, за яким проводилися будівельні роботи, перед очима постав такий собі чорний паралелепіпед, що аж ніяк не гармоніював з архітектурним стилем сталої забудови Подолу.

А у вівторок, 25 квітня, з’явилася нагода повернутися до теми. Сайт «Українська правда.Київ» розповів про брифінг керівника апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимира Бондаренка. Чиновник повідомив, що у середині травня повинні бути готові результати двох експертиз перевірки законності Театру на Подолі. І лише ознайомившись з висновками, місцева вдала вирішить, що робити далі.

Але що найцікавіше, Володимир Бондаренко зазначив, що у робочій групі не обговорюватимуть зовнішній вигляд театру, «бо ніколи не дійдемо до спільного знаменника». І це при тому, що саме візуальний аспект викликав значний суспільний резонанс. «Розробляти альтернативний проект може, хто завгодно. У нас демократична країна. Але жодних альтернативних проектів поки робоча група не розглядала», – сказав керівник апарату КМДА. Хоча з інших джерел відомо, що нещодавно архітектори подали альтернативний варіант проекту Театру на Подолі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply