Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Ця невгамовна Марін Ле Пен

Автор:

|

Січень 04, 2017

|

Рубрика:

Ця невгамовна Марін Ле Пен

0104___07-3

Вдруге за два останні дні голова французької ультра-правої партії «Національний фронт»  потрапила у стрічку найважливіших новин. Вчора вона оголосила, що абсолютно не вірить у незаконну анексію Криму Росією, а 4 січня стало відомо про її нелюбов до валюти Євросоюзу.

Отож, Марін Ле Пен заявила, що в разі її перемоги на президентських виборах Франція може відмовитися від євро і повернутися до національної валюти – франка. Мовляв, країнам єврозони слід повернутися до системи валютного кошика ЕКЮ, що існувала в Євросоюзі до введення євро.

«Національний фронт» у грудні минулого року отримав 27% голосів на виборах до місцевих органів влади. Електорат націоналісти приваблюють антиіммігратською риторикою та скептичним ставленням до Євросоюзу. Чи здатна його лідерка стати президентом Франції? Мануель Вальс, недавній прем’єр-міністр, який торік 6 грудня пішов з посади, щоб самому взяти участь у президентських виборах від Соціалістичної партії, вважає шанси Марін Ле Пен доволі високими. І саме тому він наголосив: «Франція у небезпеці».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply