Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

ЦВК: вибори на Донбасі не будуть проводитися ще два роки

Автор:

|

Березень 17, 2016

|

Рубрика:

ЦВК: вибори на Донбасі не будуть проводитися ще два роки

main

Вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей в найближчі два роки проведені не будуть, заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера. “Я не вірю в те, що ми проведемо вибори не те, що в червні 2016 року, я сумніваюся, що навіть в червні наступного року це можна буде реалізувати в окремих районах Донецької і Луганської областей”, – заявив він.

За словами генерального директора Комітету виборців України Олексія Кошеля, згідно з найбільш оптимістичним сценарієм, вибори в Донбасі можна буде провести не раніше ніж через п’ять років, а можливо і набагато пізніше.

Нагадаємо, під час засідання політичної підгрупи тристоронньої контактної групи по Донбасу 10 березня, сторони обговорили умови проведення місцевих виборів, однак згоди так і не досягли. На зустрічі лідерів України, Франції, Німеччини та РФ  2 жовтня минулого року в Парижі її учасники домовилися, що вибори на окупованих територіях повинні проходити виключно за українськими законами. Міністр закордонних справ Німеччини, яка зараз головує в ОБСЄ, наприкінці лютого заявив, що розраховує на проведення виборів в Донбасі в першій половині 2016 року. Представник України в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний вважає, що вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей можна проводити лише тоді, коли в зоні АТО буде вирішено питання безпеки.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply