Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

ЦВК України заявила, що дебати можуть відбутися лише в студії телеканалу

Автор:

|

Квітень 08, 2019

|

Рубрика:

ЦВК України заявила, що дебати можуть відбутися лише в студії телеканалу
Глава ЦВК Тетяна Сліпачук

Центральна виборча комісія (ЦВК) України нарешті відреагувала на ідею кандидатів в президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського провести дебати на стадіоні. У ЦВК зазначили, що зустріч можлива тільки в телестудії. Глава ЦВК Тетяна Сліпачук підкреслила, що дебати кандидатів у президенти – офіційний захід, яке повинно проводитися відповідно до законодавства і оплачується з коштів державного бюджету. Згідно з постановою Центрвиборчкому, зустріч Зеленського і Порошенко має відбутися в студії телеканалу Суспільного мовника. Пані Сліпачук також підкреслила, що в постанові ЦВК вказано конкретну адресу телестудії, куди повинні приїхати кандидати. На минулому тижні глава Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що проведення дебатів на стадіоні «Олімпійський» в Києві обійдеться в 1 млн доларів. У цю суму увійде будівництво сцени, підготовка трансляції, забезпечення безпеки.

Як відомо після оголошення результатів першого туру Зеленський і Порошенко обмінялися відеопосланнями, за підсумками яких домовилися влаштувати дебати на «Олімпійському». Напередодні чинний президент заявив, що готовий взяти участь у дискусії 14 квітня. А сьогодні речник передвиборчого штабу Порошенка Олег Медведєв оголосив, що Президент України Петро Порошенко прийде на дебати на Суспільному телебаченні 19 квітня, як того вимагає закон.

Другий тур виборів в Україні відбудеться 21 квітня. За підсумками першого туру Зеленський набрав 30,24% голосів, Порошенко – 15,95%.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply