Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

ЦРУ має нового очільника

Автор:

|

Січень 24, 2017

|

Рубрика:

ЦРУ має нового очільника

Сенат США затвердив призначення на посаду директора Центрального розвідувального управління (ЦРУ) конгресмена-республіканця Майкла Помпео. За нього проголосувало 67 сенаторів, 30 – проти, та більшість з них становили представники Демократичної партії. Про це повідомляє 24 січня українська служба «ВВС».

Під час попередніх сенатських слухань Майкл Помпео критикував дії Росії (РФ) у різних сферах. Зокрема, новий директор відзначив, що РФ «становить загрозу у Європі і агресивно самостверджується в Україні». А у боротьбі проти «Ісламської держави» – «…майже нічого не робить». До того ж політик визнав очевидним факт втручання Кремля у вибори президента Сполучених Штатів. Хоч попри це серйозними суперниками США новий директор вважає також Іран та Китай.

Втім, пан Помпео зазначав, що зовнішня політика – прерогатива Білого дому та Держдепартаменту, а не ЦРУ. Хоч важливо, щоб спецслужба давала точні розвідувальні дані, в тому числі й про Росію. Як відомо, після перемоги на виборах Дональд Трамп відзначив, що Майкл Помпео був «єдиним хлопцем», якого він «розглядав для цієї роботи». Хоч на праймеріз новий директор ЦРУ підтримував суперника президента – Марко Рубіо.

Додамо, Майкл Помпео також жорстко критикує ядерну угоду з Іраном, не вважає за потрібне закривати в’язницю у Гуантанамо. І виступає проти жорстоких методів допиту підозрюваних у тероризмі.

Світлини: Getty Images, CIA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply