Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Цього дня сто років тому…

Автор:

|

Листопад 11, 2018

|

Рубрика:

Цього дня сто років тому…

У Парижі в неділю, 11 листопада, відбулася низка заходів з нагоди 100-річчю закінчення Першої світової війни. Загалом у французьку столицю прибуло близько 70 делегацій і лідерів держав.

Урочистості почалися з церемонії біля Тріумфальної арки. Рівно об 11.00 зазвучали дзвони Собору Паризької Богоматері. І це мало символічне значення: 11 листопада 1918 року саме у цей час вступила у силу угода про припинення військових дій. Її тоді було підписано у лісі поблизу міста Компьень.

Президент Франції Еммануель Макрон у вступному слові закликав світових лідерів об’єднатися для спільної боротьби за мир. Потім відбулася військова церемонія, а також театралізована вистава.

Згодом у Єлисейському палаці відбувся робочий ланч, під час якого лідери країн і глави делегацій отримали можливість поспілкуватися один з одним у неформальній обстановці. Після ланчу почалося пленарне засідання Паризького форуму миру (ПФМ).

Світлина: Президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко взяв участь в урочистостях, що відбулися у Парижі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply