Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Ціна питання для України – $5 мільярдів

Автор:

|

Травень 12, 2016

|

Рубрика:

Ціна питання для України – $5 мільярдів

MICT_n__16-05-12__09_Наливайченко

Як ми вже повідомляли, Петро Порошенко настільки перейнявся призначенням Юрія Луценка на посаду генерального прокурора, що аж відмінив візит до Великої Британії. А там належало взяти участь в Антикорупційному самміті. Де поміж іншим, на обговорення винесено й так званий «панамський архів». А кінцева мета – ухвалити план спільних дії у боротьбі з корупцією та виведенням коштів у офшори.

Колишній голова СБУ Валентин Наливайченко дуже дорого оцінив відсутність Президента України на цьому самміті. На його думку, активна участь у ньому могла принести державі користь, яка визначається сумою в $5 мільярдів! Ці кошти, вкрадені та відмиті в офшорах, можна було повернути після оприлюднення всіх документів та доказів і встановлення прямих контактів у формі робочих груп.

«Отже ціна питання для України від боротьби з корупцією тут і зараз – 5 мільярдів доларів! І саме стільки ж коштує відсутність президента в Лондоні і корумпованість влади, не здатної діяти спільно з цивілізованим світом», –  підсумовує Валентин Наливайченко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply