Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Ціна акції протесту: одна загибель і 47 поранень

Автор:

|

Листопад 17, 2018

|

Рубрика:

Ціна акції протесту: одна загибель і 47 поранень

У Франції рух «Жовті жилети» у суботу, 17 листопада, проводить загальнонаціональну акцію, спрямовану проти планів уряду в майбутньому році знову підвищити податки для автомобілістів, в тому числі збільшити акцизи на паливо. Цього дня загинула учасниця масової акції.

Це сталося у місті Пон-де-Бовуазі в департаменті Ізер на сході країни. Як повідомив міністр внутрішніх справ Крістоф Кастанер, жінка-водій везла дитину до лікаря. Після того як демонстранти почали стукати по її автомобілю, вона з переляку натиснула на педаль газу і на смерть збила одну з протестувальниць. Міністр наголосив, що у громадян є право на демонстрації, але водночас закликав демонстрантів дотримуватися мінімальних правил порядку, щоб «уникати подібних драм».

Інформація про прикрі інциденти надійшла і з низки інших місць. Зокрема, неподалік кордону з Німеччиною сталася аварія з тяжкими наслідками. А у Ґрассі водій автомобіля спробував прорватися через загородження і наїхав на поліцейського. А загалом під час розпочатих у суботу у Франції масових акцій проти підвищення цін на бензин постраждали 47 людей. Троє з них – у критичному стані. У протестах беруть участь понад 120 тисяч осіб. Вони виходять на дороги в світловідбивних жилетах і перекривають рух автомобілів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply