Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Церковні нагороди і «Кобзар» у камуфляжі

Автор:

|

Квітень 22, 2017

|

Рубрика:

Церковні нагороди і «Кобзар» у камуфляжі

Війна триває. На Донбасі й далі гулко розриваються міни, розрізають так і не здійснений режим тиші черги автоматичної зброї. Зведення прес-центру штабу АТО інформує 22 квітня, що за минулу добу підрозділи російсько-окупаційних військ здійснили 41 провокаційний обстріл українських позицій. Ворог продовжує застосовувати заборонене Мінськими угодами озброєння. На усіх трьох напрямках бандформування відкривали вогонь з мінометів двох калібрів. Пострілювали російські снайпери. Двоє українських військовослужбовців отримали поранення. З позицій, що неподалік населеного пункту Жовте, довелося відкривати вогонь у відповідь на надмірну зухвалість загарбників.

Однак є й інше життя. У ті, нетривалі періоди, коли можна дати рукам відпочити від зброї. 22 квітня на facebook-сторінці прес-центру штабу АВТО оприлюднено розповідь про перебування делегації військових священиків Української православної церкви Київського патріархату у підрозділах оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь». Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан нагородив військовослужбовців Почесною відзнакою церкви «За жертовність і любов до України». Перед присутніми виступила відома оперна співачка Ольга Жаровська.

А у Слов’янську, в читальній залі Донбаського Державного педагогічного університету, відбулась зустріч-лекція бійців – учасників бойових дій зі студентами та викладачами вищого навчального закладу.  На її завершення голова Донецької обласної організації краєзнавців Валерій Романько передав військовослужбовцям камуфльований кишеньковий «Кобзар».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply