Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Центр Києва перекрили «євробляхарі»

Автор:

|

Липень 11, 2018

|

Рубрика:

Центр Києва перекрили «євробляхарі»

Тим, хто вперше чує цей термін, пояснимо – йдеться про власників автомобілів з європейською реєстрацією. Вранці у середу, 11 липня,  вони почали у столиці України акцію, яку оголосили безстроковою.

В урядовому кварталі ускладнено проїзд, машини стоять у заторах на улицях у напрямку до центру. Організація «Авто Євро Сила», в яку об’єдналися автомобілісти, що не реєструють в Україні привезені з-за кордону автомашини, повідомила, що прибуло «близько 10 тисяч автомобілів» з усієї держави, а понад 20 тисяч активістів готові до проведення безстрокової акції протесту біля Кабміну та Верховної Ради. Вони виступають проти рішення, яке називають «грабіжницькими методами розмитнення».

Народний депутат Вадим Денисенко у мережі Facebook написав, що учасники акції вимагають скасувати постанову, яка, за його словами, покликана боротися з контрабандою. Ситуацію він пояснив так: «Хто стоїть за цією акцією? Ті, хто кришує контрабанду. Боротьба лише почалася. Попереду ще сотні провокацій, безпідставних обшуків і арештів. На кону пара мільярдів доларів. Або в бюджет, або в кишені 30-40 посадовців і контрабандистів». Втім, у так званих «євробляхарів» є своя аргументація.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply