Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

Цей пильний погляд активістів «Євромайдану»

Автор:

|

Травень 15, 2016

|

Рубрика:

Цей пильний погляд активістів «Євромайдану»

Луцик-1 - копия

За що боролися? Та за краще життя у широкому розумінні цього поняття! І знали, що воно не постане з нічого наступного дня по закінченні Революції гідності. Впродовж якогось часу доведеться терпіти нестатки. Але перемога над злочинним режимом зробила людей іншими. І тепер вони вимагають єдиного стандарту. Якщо в суспільстві чого не вистачає, або існують правила, то це повинні відчувати усі члени цього суспільства. В тім числі й ті, кому делеговано право керувати державою.

Відомо спільноті й те, що чимало схильних до переходів з однієї команди в іншу політиків зуміли вчасно опинитися на Євромайдані. Зараз вони постійно клянуться у вірності його ідеалам. Але це їх не рятує від пильного ока активістів, які стояли за ідею, а не за посади. Чергове підтвердження цьому можна побачити сторінці «Євромайдан» у мережі Facebook:

«Із життя нового чесного Генерального прокурора.

Юрій Віталійович із сім’єю живе в будинку площею 859 кв. м., вартістю декілька мільйонів доларів, в с. Стоянка під Києвом, але як заявляла Ірина Луценко в 2014 році, “то не їх будинок і вони тимчасово проживають у знайомих на час ремонту в своєму житлі”. В подальшому будинок їм так сподобався, що вони вирішили його навіть орендувати.

Але якщо відкрити і подивитися реєстри, то виявиться, що власність оформлена на Нарембіка Степана Васильовича, який являється батьком Ірини Луценко».

Чи варто щось додавати? Хіба для довідки. На площі у 859 квадратних метрів можна розмістити два баскетбольних майданчики і ще залишиться місце для лавочок запасних гравців. Юрій Луценко (син покійного першого секретаря Рівненського обкому Компартії України Віталія Луценка) свого часу був одним з лідерів Соціалістичної партії України Олександра Мороза. До Верховної Ради України проходив від трьох партій і блоків.

Луцик-2

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply