Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

«Це справжні пірати, і вони побачать Італію тільки в бінокль»

Автор:

|

Березень 28, 2019

|

Рубрика:

«Це справжні пірати, і вони побачать Італію тільки в бінокль»

Мігранти, які прямували в Європу з Лівії, захопили танкер, який врятував їх в Середземному морі. Про це 27 березня пише Reuters. 108 мігрантів розвернули судно в бік Мальти, коли зрозуміли, що рятувальники збираються повернути їх на батьківщину. Мальтійська влада заявила, що не  відкриватиме свої порти для танкера. Італійські чиновники з ними солідарні. «Це не мігранти, які потерпають від лиха, це справжні пірати, і вони побачать Італію тільки в бінокль», – сказав прем’єр-міністр Італії Маттео Сальвіні. Поки невідомо, чи постраждали при захопленні судна члени екіпажу. Раніше капітан танкера заявив, що не контролює судно:  лівійські мігранти погрожували команді , коли вимагали взяти курс на Мальту.  

28 березня, щойно танкер із біженцями на борту наблизився до територіальних вод острівної держави, до нього підійшло патрульне судно Мальти зі спецназом. Силовики перейшли на танкер і звільнили екіпаж захопленого водного транспорту.

Щороку з Лівії до Італії та на Мальту нелегально намагаються пробратися кілька сотень тисяч чоловік. Більшість з них – морським шляхом, багато гинуть по дорозі.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply