Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Це незбагненне обличчя війни

Автор:

|

Серпень 20, 2016

|

Рубрика:

Це незбагненне обличчя війни

ATO_0820-2

Воно буває різним. І огидним і героїчним. Тут сусідять підступ і слава, ненависть і кохання. Є місце для лірики і навіть для кумедного. Бо якою б досконалою не була смертоносна техніка, воюють все ж люди і ніщо людське їм не чуже.

Сьогодні, 20 серпня на facebook-сторінці прес-центру штабу АТО розмістив пост офіцер Дмитро Муравський. Чим довів, що є не лише одним з кращих в Україні фотографів, а й чудово володіє словом. Його лаконічну розповідь про те, як «прокидається» війна наприкінці загалом тихого, спокійного дня, переказати неможливо. Її треба читати і перечитувати. А ще там вміщено кілька світлин. Однак з яких просто вражає. Гляньте самі, як вояцька кмітливість пристосовує старенький дитячий візочок, щоб заощадити сили і швидко перевезти ящик з набоями. І є навіть в цьому щось глибоко символічне – за дітей, за їх майбутнє воюють наші хлопці на Донбасі.

А у зведенні прес-центру штабу АТО станом 20 серпня вже нема жодної лірики. Тут лише сухі цифри, за якими ті ж самі підступ окупантів і героїзм захисників України. 49 разів впродовж минулої доби відкривали вогонь контрольовані російською владою бандформування. При цьому вже традиційно порушували Мінські угоди. Для прикладу досить назвати Світлодарськ. По цьому невеликому місту ворог випустив біля чотирьох десятків артилерійських снарядів калібру 152 міліметри та сім десятків мін калібру 120 міліметрів. Поблизу Луганського та Зайцевого терористи використовували бойові машини піхоти. Цей вид панцирної техніки помічено також неподалік Старогнатівки та Широкиного. Знову лунали постріли снайпера. Цього разу у Гнутовому.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply