Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 26, 2021

“Це гарячий конфлікт, де обмін вогневими ударами – щоденна рутина”

Автор:

|

Червень 30, 2019

|

Рубрика:

“Це гарячий конфлікт, де обмін вогневими ударами – щоденна рутина”
Девід Петреус очолював Центральне розвідувальне управління США у 2011-2012 роках

Екс-глава ЦРУ заявив, про те, що Війна на Донбасі – не заморожений конфлікт, як багато хто хоче думати. А він знає про що говорить. Девід Петреус командував військовими операціями на Гаїті, в Боснії, Іраку і Афганістані.

Петреус очолював Центральне розвідувальне управління США в 2011-2012 роках, в епоху президентства Барака Обами. Сьогодні він входить в число керівників інвестиційного фонду KKR і є одним з ключових аналітиків програм військової допомоги США. Коментуючи питання про те, які додаткові види озброєнь було б корисно отримати української армії, щоб на рівних протистояти російській агресії, Петреус зазначив «досить хорошу» забезпеченість професійними кадрами та озброєння української армії. При цьому, за його словами, мало б сенс «посилити захист і методи стримування».

«Адже це не заморожений конфлікт, як в Грузії, як деякі хотіли б думати. Це гарячий конфлікт, де обмін вогневими ударами – щоденна рутина. Росія намагається зберігати його на такому рівні і при цьому не йти на загострення, оскільки санкції ефективно тиснуть на неї », – дав екс-глава ЦРУ свою оцінку ситуації на Донбасі.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply