Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Тривожний висновок про другий російський фронт

Автор:

|

Квітень 20, 2017

|

Рубрика:

Тривожний висновок про другий російський фронт

Його висловив 20 квітня секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов, виступаючи у Києво-Могилянській академії перед слухачами міжнародної програми підвищення кваліфікації фахівців вищого виконавчого рівня сектору безпеки і оборони. Є ймовірність, що Росія захоче використати спільні із Білоруссю військові маневри для підготовки до наступальної операції.

«Особливе значення Кремлем надається проведенню стратегічного командно-штабного навчання «Запад-2017» у Західному військовому окрузі, у Білорусі та Калінінградській області, у безпосередній близькості від України та східних рубежів НАТО. За участю, я підкреслюю, 100 тисяч військовослужбовців», – сказав Олександр Турчинов.

Як твердять експерти, політичне керівництво Росії таким чином хоче перевірити готовність військ до здійснення різноманітних за складністю операцій – «від регіональних до широкомасштабних обмежених війн за умов скорочення часу на їх стратегічну підготовку».

Секретар РНБО наголосив, що після активної фази навчань, які відбудеться у вересні, російський військовий контингент може залишитися на території Білорусі. А це фактично означатиме загрозу вторгнення в Україну з півночі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply