Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Тривожний рекорд гепатиту А у Польщі

Автор:

|

Січень 02, 2018

|

Рубрика:

Тривожний рекорд гепатиту А у Польщі

Сайт «Польське радіо» 2 січня повідомляє, що за підсумками минулого року рівень захворюваності на гепатит типу А у цій сусідній з Україною державі зріс у 80 разів! Про це написано у звіті Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності (ECDC).

А за даними Національного інституту громадського здоров’я (PZH), торік у Польщі зафіксовано близько 2900 випадків цієї хвороби. Для порівняння сказано, що у попередніх роках їх було від кількох до кільканадцяти, а в 2016 – близько трьох десятків.

Видання з тривогою констатує, що у Польщі вже віддавна немає вакцини проти вірусного запалення печінки типу А. Речник головного фармацевтичного інспектора країни Павел Тшцінський не приховує, що ситуація дуже складна: «А проблема полягає ще й у тому, що виробництво цього специфічного лікарського препарату вимагає багатьох місяців. У зв’язку з цим єдине, що можна порекомендувати у випадку відсутності вакцини, – це просто виняткове дбання про гігієну, часте миття рук після повернення з громадських місць».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply