Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Тривожний дзвінок для Терези ​​Мей

Автор:

|

Листопад 16, 2018

|

Рубрика:

Тривожний дзвінок для Терези ​​Мей

Він пролунав у п’ятницю, 16  листопада, коли стало відомо, що однопартійці британського прем’єр-міністра вже заручилися достатньою підтримкою, щоб почати процедуру відсторонення її від влади. Члени Консервативної партії скерували очільниці уряду листа про втрату довіри. Публічно про це заявили 20 парламентаріїв. А видання «Brexit Central» запевняє у п’ятницю, що таких листів вже 48. Цього достатньо для запуску голосування про довіру.

Днем раніше, в четвер, чотири міністри британського уряду пішли у відставку. Вони незгодні з проектом угоди про вихід з Євросоюзу. Документ схвалив уряд Великої Британії в середу, але з погодженням плану в парламенті можуть виникнути проблеми. Опозиційна партія лейбористів назвала документ провальним і закликала його відкликати. Прем’єр-міністр Тереза ​​Мей у відповідь заявила, що вихід з Євросоюзу не може бути простим і комфортним.

Угода передбачає, що Сполучене Королівство наразі не залишатиме європейський митний союз і в торгівлі буде дотримуватися правил, встановлених Брюсселем. Остаточно текст договору між Великою Британією і ЄС буде узгоджено на саміті 25 листопада. Голова Європейської Ради Дональд Туск пообіцяв зробити все, щоб «прощання з Британією пройшло безболісно».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply