Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Тривожний дзвіночок для Дональда Трампа

Автор:

|

Квітень 15, 2018

|

Рубрика:

Тривожний дзвіночок для Дональда Трампа

У неділю, 15 квітня, оприлюднено дані спільного опитування американського телеканалу NBC News і видання The Wall Street Journal. Як з’ясувалося, діяльність Дональда Трампа на посаді президента США схвалюють 39 відсотків респондентів. І це при тому, що прихильниками американського президента назвали себе 46 відсотків опитаних. А місяць тому а аналогічному опитуванні чинний господар Білого дому мав підтримку 43 відсотків респондентів.

Своєю чергою 57 відсотків респондентів не схвалюють діяльність Дональда Трампа. У березні рівень несхвалення склав 53 відсотки.

Майже половина учасників опитування висловили зацікавленість у виборах в Палату представників США і Сенат США, які відбудуться в листопаді. 47 відсотків респондентів хотіли б бачити у Конгресі більшість демократів. А за республіканський Конгрес висловилися 40 відсотків опитаних.

Близько третини респондентів вважають свої політичні погляди поміркованими. Чверть опитаних дотримується ліберальних позицій, ще 38 відсотків є консерваторами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply