Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Тривожні зміни електоральних симпатій

Автор:

|

Травень 02, 2017

|

Рубрика:

Тривожні зміни електоральних симпатій

Про це свідчать дані, оприлюднені 2 травня на facebook-сторінці Комітету виборців України (КВУ). Минулої неділі у 47 територіальних громадах місцеві мешканці обирали свою владу. У тому числі у шести областях (Донецька, Закарпатська, Запорізька, Сумська, Черкаська і Чернігівська) голосування здійснювалося за партійними списками. Зрозуміло, що його підсумки не можна проектувати на усю Україну. Однак стає очевидною загроза, що маятник електоральних симпатій пішов у інший бік. І це вже не соціологія, а підсумки реальні голосування

Отож, за даними за партійними списками переміг «Наш край». Ця партія отримала 17,36% від загальної кількості партійних мандатів). На другому місці – «Опозиційний блок» (15,29%), а третє і четверте з однаковим показником 10,33%  зайняли Блок Петра Порошенка та партія «Відродження».

Парадокс у тому, що найкращий результат показала партія, про яку в Україні мало що відомо. «Наш край» не має одноосібного лідера. Керують нею п’ятеро співголів. Як твердять інтернет-джерела, усі вони до подій на Євромайдані були членами Партії регіонів. І нарешті найцікавіше. Партійні кольори – білий і голубий.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply