Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Тривожні новини про здоров’я Олега Сенцова

Автор:

|

Серпень 08, 2018

|

Рубрика:

Тривожні новини про здоров’я Олега Сенцова

Його двоюрідна сестра журналістка Наталія Каплан у середу, 8 серпня, написала на своїй сторінці у мереджі Facebook: «Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення. Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, жодних! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі і взагалі не знає, що відбувається».

У повідомленні також сказано, що Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) наполягає на переведенні ув’язненого до цивільної лікарні. Однак Олег Сенцов відмовився, побоюючись, що не переживе етапу. «У цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він вже потрапляв в реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній», – написала Наталія Каплан.

Нагадаємо, що Олег Сенцов був затриманий в анексованому Росією Криму в 2014 році, а в серпні 2015-го засуджений судом в Ростові-на-Дону до 20 років колонії суворого режиму. 14 травня він оголосив безстрокове голодування, вимагаючи від Кремля звільнити всіх українських політв’язнів. Воно триває вже 86 днів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply