Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Тривають навчання «Небесний Щит-2016»

Автор:

|

Серпень 14, 2016

|

Рубрика:

Тривають навчання «Небесний Щит-2016»

1-119-F

Сайт «Depo.Хмельницький» 14 серпня оприлюднив розповідь про участь у цих маневрах своїх земляків. Шепетівський зенітний ракетний полк проходив вишкіл з переміщення комбінованим способом у визначений район та виконання там бойових завдань. До мобільно-вогневої групи увійшли підрозділи зенітних ракетних військ Повітряних Сил та протиповітряної оборони Сухопутних військ. Основні завдання полягали у зенітному ракетно-артилерійському прикритті підрозділів Сухопутних Військ від дій ударної авіації противника.

За оцінками командирів, військовослужбовці продемонстрували високу майстерність маневрування у темний час доби, вправно завантажували та розвантажували техніку на залізничний транспорт. Бойові обслуги відпрацьовували дії по реальній авіації, яка імітувала повітряного противника. Усі завдання учасники маневрів виконували своєчасно та на високому рівні.

Раніше за програмою навчань «Небесний щит-2016» та планом з бойової підготовки, військові льотчики винищувальної та бомбардувальної авіації на літаках МіГ-29 та Су-24 успішно здійснили навчальну імітаційну посадку на визначену ділянку автомобільної дороги Київ-Чоп. Це викликало величезне зацікавлення місцевих мешканців, які прийшли подивитися на таку атракцію.

1-119-F-pman

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply