Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 25, 2021

Триває суд про держзраду Віктора Януковича

Автор:

|

Серпень 15, 2017

|

Рубрика:

Триває суд про держзраду Віктора Януковича

У вівторок, 15 серпня, у засіданні бере участь ключовий свідок – колишній постійний представник України при ООН Юрій Сергєєв. Він перебував на цій посаді саме тоді, коли  членам Ради безпеки було продемонстровано звернення Віктора Януковича до президента Володимира Путіна з проханням ввести збройні сили Росії на територію України».

Юрій Сергєєв розповів, що на засіданнях Радбезу ООН 28 лютого і 1 березня 2014 року представник Росії Віталій Чуркін пояснював  появу російських військ в Криму «державним переворотом», що, начебто, становило загрозу життю росіян на півострові. Але це не могло служити серйозним аргументом. І тоді Росія скликала 3 березня ще одне засідання Радбезу, на яке Віталій Чуркін вже прийшов з листом Віктора Януковича до Володимира Путіна, де містилося прохання про введення військ.

Сайт «Радіо Свобода» наводить витяг з свідчень Юрія Сергєєва: «Звернення Януковича не просто було зачитане і показане. Делегація Російської Федерації надає статус офіційного документа, статус офіційного документа Ради безпеки. Така форма існує… Він був розповсюджений серед членів Ради безпеки ООН як офіційний документ…». Безперечно, ці слова стали переконливим доказом у справі про державну зраду Віктора Януковича.

Архівна світлина: Юрій Сергєєв виступає на засіданні Ради безпеки ООН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply