Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Три роки скорботи і віри у справедливість

Автор:

|

Липень 17, 2017

|

Рубрика:

Три роки скорботи і віри у справедливість

Вони минають сьогодні, 17 липня. Саме цього дня три роки тому у небі над Донбасом з зенітно-ракетного комплексу «Бук» був збитий пасажирський «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysian Airlines. Загинули 298 пасажирів і членів екіпажу. Міжнародна експертно-журналістська дослідницька група Bellingcat оприлюднила до роковин трагедії доповідь, де узагальнено докази причетності до цих дій проросійських сепаратистів та спростовано найбільш часто згадувані альтернативні версії.

У трирічну річницю катастрофи неподалік амстердамського аеропорту «Схіпхол» відкрито монумент пам’яті жертв катастрофи рейсу MH17. Його основою є ліс, де висаджено 298 дерев з табличками, на яких вписано імена загиблих. 11 сортів дерев підібрано так, щоб кожен місяць одні з них зацвітали, інші відцвітали. Сюди можна приходити посидіти на викладених амфітеатром кам’яних сходах або просто на траві, щоб пом’янути загиблих і побути серед живих рослин.

До річниці тут і ще в декількох містах Голландії висадили соняшники, які стали символом обірваного злочинцями рейсу – три роки тому уламки «Боїнгу» впали на соняшникові поле.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply