Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Три новини про Романа Сущенка

Автор:

|

Січень 23, 2017

|

Рубрика:

Три новини про Романа Сущенка

0123___05-1

І усі надійшли 23 січня. Почнемо з того, що проблема звільнення насильно утримуваного у Росії українського журналіста вже сягнула найвищого міжнародного рівня,

Зокрема, у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) підготовано проект резолюції «Напади на журналістів та свобода ЗМІ у Європі». Поміж іншого, у тексті міститься вимога звільнити незаконно заарештованого у Москві власного кореспондента агенції «Укрінформ» Романа Сущенка, а також припинити переслідування українських журналістів в анексованому Росією Криму. Розгляд і голосування назначені на завтра. Доповідачем з цього питання буде голова української делегації в ПАРЄ народний депутат Володимир Ар’єв.

Романа Сущенка згадали цього дня й у Таллінні під час  спільного брифінгу Президента Естонії Керсті Кальюлайд і Президента України Петра Порошенка. Глави двох держав вважають, що міжнародна співпраця здатна прискорити процес визволення українських заручників, утримуваних у Росії.

І нарешті адвокат Марко Фейгін повідомив у соціальних мережах, що суд щодо продовження терміну запобіжного заходу для Романа Сущенка відбудеться 25 січня по обіді у Лефортовському районному суді Москви. Не виключено, що вдасться домогтися заміни утримування під вартою на домашній арешт.

Нагадаємо, що власний кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко 30 вересня 2016 року був затриманий та ув’язнений у Москві за безпідставним звинуваченням у «шпигунстві».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply