Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Три країни борються з Кремлем за свою правду

Автор:

|

Жовтень 12, 2018

|

Рубрика:

Три країни борються з Кремлем за свою правду

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) у п’ятницю, 12  жовтня, одноголосно ухвалила рапорт і резолюцію на тему Смоленської катастрофи, де міститься заклик до Росії повернути польській стороні уламки літака та інші докази в цій справі.

Віце-голова ПАРЄ Влодзімєж Бернацький, представник польської партії «Право і справедливість», заявив, що це голосування в Страсбургу відкриває перед Польщею «нові можливості» у її зусиллях з метою повернення уламків літака Ту-154М.

Нагадаємо, що 10 квітня 2010 року неподалік Смоленська розбився польський урядовий літак. У цій катастрофі загинули всі, хто перебував на борту – президент Польщі Лех Качинський з дружиною, низка високопосадовців, громадських діячів, представників духовенства та 7 членів екіпажу – загалом 96 осіб.

Втім, Влодзімєж Бернацький вважає за доцільне глянути на згадане голосування у ширшому контексті. Адже Польща бореться за уламки Ту-154М, Україна бореться за Крим та за повернення Донбасу, Грузія – за Абхазію і Південну Осетію. «Це особливо складна ситуація. Але я вірю як у те, що Ту-154М повернеться до Польщі, так і в те, що Крим і Донбас будуть інтегральною частиною України, а Абхазія та Північна Осетія також будуть частиною Грузії», – сказав віце-голова ПАРЄ Влодзімєж Бернацький.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply