Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Труни  біля російського посольства у Києві

Автор:

|

Червень 02, 2018

|

Рубрика:

Труни  біля російського посольства у Києві

Їх у суботу, 2 червня, до дипломатичного представництва країни-агресора в Україні принесли активісти, щоб провести креативну акцію проти російської присутності у бойових діях на Донбасі. Зрозуміло, труни не справжні, а символічні, виготовлені з картону. Зате символізують вони цілком реальні речі, про що свідчать написи «Груз 200. ЧВК “Вагнера”».

Протестувальники використали цей похмурого характеру реквізит, щоб викласти ними часто повторюваний кремлівськими пропагандистами вислів «ИхТамНет», яким вони намагаються стверджувати, що російський військ на Донбасі нема. А ще символічні труни прикріпили до воріт посольства. Там же розмістили й фотографії з прізвищами найманців з «ЧВК Вагнера».

Приватна військова компанія Вагнера (російською – Частная военная компания) – створена у 2013 році російська військова структура, що комплектується найманцями. Брала участь у бойових діях у низці конфліктів, зокрема на Донбасі на стороні Росії, в Сирії на боці прихильного до Москви режиму Асада. Порівняно недавно зазнала у Сирії значних втрат.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply