Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Третя річниця визволення Маріуполя від «рашистів»

Автор:

|

Червень 17, 2017

|

Рубрика:

Третя річниця визволення Маріуполя від «рашистів»

Її місто урочисто відзначило у суботу, 17 червня. Коли імперська Москва розв’язала неоголошену війну в Україні, бої за Маріуполь стали одними з найбільш запеклих у російсько-українському протистоянні. З 13 квітня 2014 року місто опинилося під контролем терористів так званої «ДНР», однак через два місяці окупантів було вибито звідси. Відтоді визволене місто фактично стало центром Донецької області, адже Донецьк залишається під окупацією.

Святкування річниці визволення розпочалося зранку. Відбувся військовий парад. Привітати та нагородити захисників міста прибули заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян та заступник голови Нацполіціі України В’ячеслав Аброськін. У мешканців міста – святковий настрій. Багато з них цього дня одягнули вишиванки.

Згадали й полеглих за волю України. 17 червня відкрито пам’ятник з іменами воїнів-прикордонників, які загинули від рук терористів 14 червня 2014 року. Поряд з меморіалом встановлено прикордонний стовп – символ української землі, за яку прикордонники віддали життя.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply