Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Трампа запідозрили у відмиванні грошей через Deutsche Bank

Автор:

|

Травень 20, 2019

|

Рубрика:

Трампа запідозрили у відмиванні грошей через Deutsche Bank

  Департамент Deutsche Bank, який відповідає за протидію відмиванню грошей, ще в 2016 та 2017 років роках зажадав перевірити інформацію про міжнародні фінансові трансакції, здійснені  Дональдом Трампом і його зятем Джаредом Кушнером, але керівництво банку відкинуло це прохання. За даними газети The New York Times (NYT), комп’ютерна система банку позначила ці трансакції підозрілими, але керівництво фінансової установи вирішило не відправляти відомості у США. Про те, що один з підрозділів Deutsche Bank визнав згадані фінансові трансакції підозрілими, газеті NYT повідомили п’ятеро колишніх і діючих співробітників банку. За їх словами, згідно з внутрішніми правилами, інформація про них повинна була бути передана в Міністерство фінансів США для подальшої перевірки.

Подробиць про грошові перекази газета не наводить, повідомляючи лише, що деякі з них відбувалися між компаніями, афільованими з Trump Foundation. Ряд переказів також були зроблені на рахунки іноземних компаній і приватних осіб «в інших державах». Колишні співробітники банку заявили газеті, що рішення приховати інформацію про підозрілих трансакціях суперечить звичайній політиці банку.

«Ви даєте їм всю інформацію, а потім рекомендуєте зробити якісь кроки, але нічого не відбувається», – повідомила газеті колишня співробітниця банку Таммі Масфадден. За її словами, вона була звільнена після того, як поскаржилася на бездіяльність керівництва банку і направила кілька скарг в наглядові органи.

У самому Deutsche Bank у відповідь на запит вашингтонського видання The Hill заявили, що «дуже серйозно» ставляться до інформації про можливе відмивання грошей.  Як нагадують американські ЗМІ, Deutsche Bank – основна фінансова організація, з якою працювали компанії, пов’язані з бізнес-імперією Дональда Трампа.

У зв’язку з пошуком інформації про можливий іноземною вплив на майбутнього президента в ході передвиборної кампанії дані про банківські перекази можуть також виявитися долученими до справи. В рамках цого розслідування Конгрес також запросив інформацію про особисті фінанси президента. Але поки і банки, і клієнти мовчать.  В кінці квітня президент США Дональд Трамп і члени його сім’ї, а також компанії Trump Organization і Donald J. Trump Revocable Trust, керуючі фінансами сім’ї президента, подали позов проти Deutsche Bank і Capital One з тим , щоб заборонити тим розкривати деталі.

Президент США Дональд Трамп заперечив інформацію ЗМІ про те, що він разом зі своїм зятем Джаредом Кушнером міг бути причетним до відмивання грошей через Deutsche Bank.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply