Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Трамп ввів санкції проти лідера Ірану Хаменеї

Автор:

|

Червень 24, 2019

|

Рубрика:

Трамп ввів санкції проти лідера Ірану Хаменеї

Президент США Дональд Трамп заявив, що вводить санкції проти керівника Ісламської республіки Іран аятоли Алі Хаменеї, передає агентство Bloomberg. Про це рішення Трамп повідомив в понеділок журналістам в Білому домі і підписав відповідний указ. Президент зазначив, що санкції також торкнуться оточення аятоли.

“Я думаю, що ми продемонстрували багато стриманості, але це не означає, що ми збираємося демонструвати її в майбутньому”, – так прокоментував Трамп це рішення, зазначивши, що вважає за краще санкції військового удару.

Президент пояснив, що нові санкції не дозволять Хаменеї користуватися американською фінансовою системою. Трамп також заявив, що Хаменеї несе відповідальність за ворожу поведінку Ірану. Персональні санкції є частиною пакету розширених санкцій проти Ірану, які обмежують доступ Тегерана до міжнародної фінансової системи, а також можливості для розвитку ядерної програми та проведення підривної діяльності в регіоні. Вони покликані посилити економічний тиск на Тегеран і не допустити появи у нього ядерної зброї. У той же час президент заявив, що хотів би одного разу скасувати всі обмежувальні заходи і щоб Іран “знову став процвітаючою нацією, причому чим раніше, тим краще”, але він не допустить, щоб у Тегерана з’явилася ядерна зброя.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply