Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Трамп оголосив про вихід США з договору про торгівлю зброєю

Автор:

|

Квітень 26, 2019

|

Рубрика:

Трамп оголосив про вихід США з договору про торгівлю зброєю

Його заяву перед членами Національної стрілецької асоціації наводить агентство Reuters. «Ми відкликаємо наш підпис», – сказав він, додавши, що ООН незабаром отримає повідомлення про це. Трамп назвав вихід США з міжнародного договору «ще одним історичним кроком», який захистить права американців.

«З цим оголошенням адміністрація Трампа повторно відкриє шлюзи для поставок зброї, знизивши вимоги щодо дотримання прав людини», – прокоментував рішення глава американського відділення Amnesty International Адоті Аквей.

Договір про торгівлю зброєю діє з 2014 року, він був ратифікований 83 державами. США, разом із 28-ма країнами, підписали його в кінці президентства Барака Обами, але Сенат документ не ратифікував. Росія разом із ще 22 державами утрималася від голосування, Сирія, Іран і КНДР голосували проти.

Договір регулює міжнародну торгівлю звичайними озброєннями, – починаючи від стрілецької зброї і закінчуючи бойовими танками, літаками і судами. Він забороняє поставки, які порушують ембарго і санкції, а також поставку озброєнь, які можуть використовуватися у злочинах проти людяності, терактах або геноциді.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply