Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

Трамп і Путін зустрілися в Осаці. Подробиці не розголошуються

Автор:

|

Червень 28, 2019

|

Рубрика:

Трамп і Путін зустрілися в Осаці. Подробиці не розголошуються

Стало відомо, що Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним в Японії 28 червня обговорили, зокрема, ситуацію в Україні. Про це повідомляє Твіттер Білого дому.

“Президент Дональд Трамп щойно завершив свою зустріч з президентом Путіним. Вони обидва погодилися з тим, що поліпшення відносин відповідає взаємним інтересам кожної країни та інтересам усього світу. Вони також обговорили ситуацію в Ірані, Сирії, Венесуелі і Україні “, – йдеться в повідомленні.

Радник Президента із питань національної безпеки США Джон Болтон заявив, що зустрічі, які глава Білого дому провів в п’ятницю на саміті G20 в Японії, були продуктивними і спрямованими на зміцнення відносин США з іншими країнами.
“Сьогодні президент провів продуктивні зустрічі на саміті G20 в Осаці з лідерами Японії, Індії, Німеччини, Росії та Бразилії. Президент Трамп продовжує боротися за американський народ, зміцнюючи наші відносини за кордоном”, – зазначив Болтон.

Але коли американські ЗМІ поцікавилися ходом переговорів президента Трампа з Путіним, глава Білого дому уникнув розгорнутої відповіді. В офіційному повідомленні Білого дому лише відзначили, що сторони “обговорили ситуацію в Ірані, Сирії, Венесуелі і Україні”. У Путіна ж назвали діалог “інтенсивним” і повідомили, що запросять Трампа в Москву на святкування 9 травня наступного року.About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply