Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

США послідовні у антиросійських санкціях

Автор:

|

Травень 10, 2017

|

Рубрика:

США послідовні у антиросійських санкціях

Президент США Дональд Трамп і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров після зустрічі у Вашингтоні в середу, 10 травня, позитивно відгукнулися про підсумки переговорів. Дональд Трамп обіцяв швидкий прогрес у справі врегулювання в Сирії. Але водночас закликав Кремль «приборкати» сирійського керівника Башара Асада і союзний йому Іран.

Сергій Лавров став найбільш високопоставленим російським представником, який зустрівся з Дональдом Трампом від дня його інавгурації. Спостерігачі особливо відзначають той факт, що Сергій Лавров був запрошений у Овальний кабінет, де зазвичай приймають лише глав держав і урядів. На зустрічі був присутній також посол Росії в США Сергій Кисляк, з ім’ям якого пов’язаний скандал навколо передбачуваного втручання Москви в кампанію з виборів президента США.

Раніше цього ж дня відбулася зустрія керівників зовнішньополітичних відомств двох держав. У прес-релізі Держдепартаменту США наголошується, що Рекс Тіллерсон вказав Сергію Лаврову на важливість повного виконання Мінських угод, наголосивши, що санкції проти Москви будуть залишатися в силі доки Кремль не скасує кроки, що викликали їх введення.

Світлина dpa.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply