Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Трамп анонсував депортацію з США мільйонів нелегальних мігрантів

Автор:

|

Червень 18, 2019

|

Рубрика:

Трамп анонсував депортацію з США мільйонів нелегальних мігрантів

Імміграційна та митна поліція США на наступному тижні почне депортацію мільйонів нелегальних мігрантів. Про це в своєму твіттері повідомив президент Дональд Трамп.

«Вони будуть вислані так само швидко, як і прийшли», – заявив він. Трамп зазначив, що Мексика «робить хорошу роботу», застосовуючи суворі імміграційні закони. За його словами, мексиканська влада встигає зупинити людей ще до того, як ті підійдуть до південного кордону США.

Президент додав, що Гватемала готується підписати нову угоду про «безпечну третю країну», згідно з якою мігранти перед перетином кордону повинні просити про притулок в країні їх першого в’їзду, якщо вона вважається безпечною. Трамп наполягає, що міграційна криза в США може закінчитися, коли демократи в Конгресі почнуть голосувати за відповідну реформу.

Напередодні американська влада заявила, що припиняє надавати фінансову підтримку Гватемалі, Сальвадору і Гондурасу, оскільки ці країни не вживають заходів для подолання міграційного кризи. Раніше Мексика підписала з США угоду, згідно з якою зобов’язується прийняти «рішучі заходи» для скорочення потоку нелегальних мігрантів. У зв’язку з цим Трамп призупинив введення мит на всі мексиканські товари, які повинні були діяти з 10 червня.

Нагадаємо, в лютому американський лідер оголосив режим надзвичайної ситуації для будівництва стіни на кордоні з Мексикою. Такі дії він повинен погоджувати з Конгресом, але сенатори-демократи в основному виступають проти ініціатив Трампа в області імміграційної політики.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply