Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Трагічні події у Венесуелі

Автор:

|

Січень 29, 2019

|

Рубрика:

Трагічні події у Венесуелі

Представник Управління Верховного комісара ООН з прав людини Руперт Колвілл повідомив у вівторок, 29 січня, що під час масових протестів у Венесуелі загинуло не менше 40 людей. Понад половина жертв – застрелені силами, що підтримують уряд в Каракасі. За словами посадовця, з початку протестів по всій країні затримані понад 850 осіб, в тому числі 77 дітей.

У травні 2018 року в Венесуелі відбулися вибори глави держави. За офіційними даними, чинний Президент Ніколас Мадуро здобув перемогу, набравши близько 70 відсотків голосів. Його інавгурація відбулася 10 січня 2019 року.

22 січня в Каракасі та інших містах країни почалися акції протесту проти Ніколаса Мадуро. Через добу голова Національної асамблеї (парламенту) Венесуели Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов’язків Президента. На його підтримку на вулиці венесуельської столиці вийшли тисячі його прихильників.

Тимчасовим главою Венесуели Хуана Гуайдо визнали США, Організація американських держав (ОАД), а також багато країн Латинської Америки.

Світлина Reuters: протестувальники у Каракасі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply