Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Трагічні наслідки вибуху трубопроводу у Мексиці

Автор:

|

Січень 20, 2019

|

Рубрика:

Трагічні наслідки вибуху трубопроводу у Мексиці

Інтернет-видання «Deutsche Welle» повідомляє у неділю, 20 січня, що число загиблих сягнуло 73-х. Ще 74 людини з тілесними ушкодженнями доставлені у лікарні країни.

За попередньою інфоормацією, вибух стався на місці нелегального врізання у трубу в місті Тлауелільпан, що у штаті Ідальго. Як твердять представники влади, десятки людей намагалися заповнити каністри нафтою, яка витікає з труби, і згоріли після вибуху. 54 загиблих отримали настільки сильні опіки, що їх впізнання може бути здійснене тільки через аналіз ДНК і триватиме досить довго. Втім, наразі слідчі не виключають жодної іншої можливої версії події.

Ця трагедія стала однією з найбільших за останні десятиліття у Мексиці. Вибух трубопроводу стався у розпал кризи з дефіцитом пального, який торкнувся близько третини з 31 штату країни, де не працюють станції техобслуговування. Люди в паніці закуповують бензин, пошкоджують нафтопроводи. З грудня минулого року новий уряд Мексики почав реформу системи розподілу автомобільного пального для боротьби зі спробами розкрадання бензину з трубопроводів. Відтак було закрито деякі бензинові трубопроводи, а пальне стали перевозити в цистернах під охороною. Ця політика призвела до того, що на багатьох автозаправних станціях утворилися довгі черги.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply