Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Трагічна доба на Донбасі

Автор:

|

Липень 21, 2017

|

Рубрика:

Трагічна доба на Донбасі

21 липня прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив, що минулої доби окупанти 29 разів відкривали вогонь по українських позиціях. Загинули 5 українських військовослужбовців, 8 отримали поранення, один воїн потрапив у полон.

Як і завжди, проросійські бандформування посилили активність з ближче до вечора. Наприклад, під Авдіївкою пістя 19.00 вони здійснили аж чотири обстріли, у тому числі й з мінометів калібру 120 і 82 міліметри. Підрозділи Збройних Сил України 16 разів відкривали вогонь у відповідь.

Запеклий бій стався учора поблизу Красногорівки. Ворог спершу здійснив артпідготовку наступу з мінометів і танків. А згодом пішла на прорив диверисійно-розвідувальна група (ДРГ) чисельністю до півтора десятка бойовиків. Є ознаки того, що вони належать до батальйону «Оплот». Відбити атаку загарбників вдалося ціною трьох життів українських героїв. Ще одного нашого військовослужбовця бандитам вдалося захопити в полон. Він був контужений і не зміг чинити опору.

За ще не уточненими даними убито до шести окупантів. Рятуючись, ворожа ДРГ поспішно відійшла, залишивши зброю та предмети, що переконливо доводять факт російської присутності у бойових діях на Донбасі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply