Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Трагедія у горах Італії

Автор:

|

Січень 19, 2017

|

Рубрика:

Трагедія у горах Італії

0119___02--3

Про неї провідні інформаційні агенції світу повідомляють 19 січня. Біля гори Гран Сассо в регіоні Абруццо лавина накрила триповерховий готель «Rigopiano». За попередніми даними, там перебувала до 30 осіб. Найімовірніше, сходження величезної маси снігу спровокував землетрус, що стався в центральних районах Італії. Біда прийшла напередодні ввечері, однак через сильні снігопади і заблоковані дороги рятувальникам вдалося дістатися до готелю лише вранці у четвер.

Від удару лавини дах будівлі частково зруйнований. Точних даних про стан завалених снігом досі нема. Італійські засоби масової інформації пишуть лише «багато загиблих». Двох живих виявили біля пошкодженої будівлі й відправили до лікарні, у одного з них діагностували переохолодження. Довкола гори – п’ятиметровий шар снігу, що значно утруднює рятувальну операцію. Швидка допомога застрягла в декількох кілометрах від готелю.

У середу в італійських областях Лаціо, Абруццо і Марке протягом декількох годин сталося чотири сильні землетруси, магнітуда яких перевищила 5 балів. Підземні поштовхи відчувалися також в регіоні Лаціо. А Римі навіть вирішили припинити роботу метро.

Світлини: ЕРА.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply