Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Тотальний контроль на дорогах України

Автор:

|

Липень 21, 2018

|

Рубрика:

Тотальний контроль на дорогах України

Він запроваджений з суботи, 21 липня, і є реагуванням органів влади на три жахливих аварії, що сталися напередодні у різних областях держави. Нагадаємо, що за один день загинуло 18 людей.

У Міністерстві інфраструктури України спільно з Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Укртрансбезпекою та представниками асоціацій автобусних перевізників відбулося кілька нарад. На них досягнуто домовленості про низку заходів, покликаних не допустити повторення подібного «чорного дня». Деякі з них є доволі жорсткими. Наприклад, відсутність ліцензії при комерційному перевезенні пасажирів буде каратися конфіскацією транспортного засобу. Оголошено справжню війну незаконному переобладнанню автомобілів з вантажних на пасажирські.

Обіцяно також найближчим часом ухвалити урядову постанову, якою з 27 липня буде повернуто контроль швидкості на дорогах. Цікавим видається таке формулювання домовленостей з легальними перевізниками: «Всі працюють в правовому полі, сплачують податки, в рівних умовах». Невже за таке потрібно платити втраченими людськими життями?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply