Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Торгову війну між США і Китаєм призупинено

Автор:

|

Грудень 02, 2018

|

Рубрика:

Торгову війну між США і Китаєм призупинено

Про це у неділю, 2  грудня, повідомляє інтернет-видання ВВС, аналізуючи підсумки перемовин лідерів двох країн на полях саміту G20 в Аргентині. Спершу державне телебачення Китайської Народної Республіки (КНР) оголосило, що на робочій зустрічі Дональда Трампа і Сі Цзіньпіна в Буенос-Айресі було вирішено не вводити нових взаємних торгових мит після 1 січня 2019 року. В оприлюдненій дещо пізніше заяві Білого дому сказано, що мораторій на введення підвищених тарифів триватиме 90 днів, і цей час буде використано для двосторонніх переговорів.

Америка припинить подальше зростання мит на китайський експорт, а Китай у відповідь погодився закупити вироблену в США сільськогосподарську і промислову продукцію «в дуже істотних обсягах», хоча не уточнюється скільки саме.

Зустріч Президента США Дональда Трампа і Голови КНР Сі Цзіньпіна тривала більше, ніж планувалося – понад дві години. Хоча ці перемовини відбулися вже після закінчення саміту G20 в Аргентині, вони стали центральною подією зустрічі «великої двадцятки». Адже від торгової війни між найбільшими економіками світу можуть постраждати всі.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply