Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

То хто тепер в Криму сепаратист?

Автор:

|

Квітень 19, 2016

|

Рубрика:

То хто тепер в Криму сепаратист?

MICT_n__16-04-19__04_Крим-реалії

Після анексії українського півострова Росією Радіо Свобода започаткувало проект «Крим. Реалії». Тому нема нічого дивного в тому, що окупаційній владі не подобається, коли створені нею огидні реалії об’єктивно висвітлюються в пресі. Московський режим має манеру реагувати на правду репресивними заходами.

І ось горезвісний прокурор Криму Наталія Поклонська, щойно заборонивши Меджліс кримськотатарського народу, вже скерувала свою кипучу енергію проти свободи слова.  Виявляється, ФСБ порушило кримінальну справу щодо кримського журналіста за «заклики до порушення територіальної цілісності Росії». Поклонська стверджує, що йдеться про кореспондента проекту Радіо Свобода «Крим.Реалії». Керівництво Радіо Свобода перевіряє інформацію і наразі утримується від коментарів.

Кримський журналіст Микола Семена, в будинку якого вранці 19 квітня провели обшук, зараз пенсіонер. Раніше працював на всеукраїнські видання «День» і «Дзеркало тижня», також є колишнім кореспондентом московського видання «Известия».

 

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply