Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Терористичний акт в Афганістані

Автор:

|

Серпень 25, 2016

|

Рубрика:

Терористичний акт в Афганістані

BUMMMMM!

Сайт ВВС 25 серпня повідомляє, що бойовики напали на Американський університет в Кабулі. За даними місцевої поліції,  загинуло 13 осіб, в тому числі сім студентів.

Також вбито двох терористів. Університет вже цілковито звільнений від нападників. Напад на будівлю було скоєно в середу близько 19:00 за місцевим часом. Спершу поруч з будівлею прогримів потужний вибух, а потім всередині і зовні приміщення почалася стрілянина. Багато студентів і викладачів, які побоювалися покинути свої укриття, опинилися заблокованими в аудиторіях.

Операція звільнення тривала десять годин. Вранці 25 серпня начальник карного розшуку поліції Кабула Фрайдун Обайд повідомив про її успішне завершення. Вдалося врятувати 750 студентів і працівників університету. 35 студентів і дев’ять поліцейських поранені. У числі загиблих – три охоронці і троє поліцейських.

Американський університет Афганістану існує з 2006 року. На даний час чисельність студентів перевищує тисячу. Поряд з будівлею університету знаходяться генпрокуратура і парламент країни.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply